Pracownicy
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 18 Listopad 2008 11:39

Pracownicy:

 

Zbigniew PAWŁOWSKI - Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Agnieszka Dudzik -pracownik socjalny     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.                                                               

 Rejon: Przezmark, Nowina, Czechowo, Bagaczewo, Weklice, Sierpin, Pilona, Nowa Pilona, Myślęcin, Pasieki, Gronowo Górne ul. Szmaragdowa, Diamentowa, Rubinowa


Jerzy JARZYŁO - starszy specjalista pracy socjalnej         Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.                                                                                    

Rejon:  Janów, Komorowo Żuławskie, Lisów, Dłużyna, Drużno, Węzina, Nowy Dwór, Klepa, Karczowizna

Mirosława LISEWSKA -starszy specjalista pracy socjalnej             Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.                                                             

Rejon: Batorowo, Nowe Batorowo, Cieplice, Jagodno, Kępa Rybacka, Kępiny Wielkie, Nowakowo, Nowakowo Trzecie, Nowotki, Bielnik Pierwszy, 


Sylwia SOBKA-SIKORA- pracownik socjalny                Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.                                                             

Bielnik Drugi, Helenowo, Janowo, Kazimierzowo, Władysławowo, Adamowo Osiedle, Adamowo Wieś, Raczki Elbląskie, Tropy Elbląskie, Nowe Pole, Gronowo Górne wieś (ulice Agatowa, Brylantowa, Opalowa, Kryształowa, Nefrytowa, Perłowa, Szafirowa, Topazowa, Berylowa, Bursztynowa)

 

Magdalena ROSZAK - świadczenia rodzinne    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Donata WROŃSKA - świadczenia rodzinne    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Martyna RADEJ - fundusz alimentacyjny, stypendia szkolne  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aleksandra PRUDZIENICA - dodatki mieszkaniowe, kadry i szkolenia  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Beata GURTATOWSKA - główna księgowa  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Małgorzata Lipa - księgowa Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ewelina KOŁODZIEJSKA- kasjer Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Izabela Żmijewska - asystent rodziny Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.